To nie tak jak wcześniej

Kiedy przybył do ojczyzny, jest on obezwładniającego zmęczenia. “Byłem trochę spałem w hotelu, ale to niby idzie za mną” Kindl powiedział we wtorek na spotkaniu reprezentacji. Dzień później, usiadł w samolocie do Mińska – i aklimatyzacja nie boi “Time’ve dość.”

“Sleepy” Kindle krajowa drużyna nie może sobie pozwolić. Obrońca Detroit być wielkim wzmocnieniem powrotem wiersze, Roman Polak te dwa są jedynymi przedstawicielami NHL defensywie. Pochodzący z Šumperka jest tego świadomy. “Lada Ruzicka nam na samym początku bardzo wyraźnie powiedział, że musi zacząć od obrony, dobry koncert obronnej”, mówi instrukcjami Kindl zespołu. “Niektóre cele na pewno – podstawą jest to, że nie otrzymała I będzie to robić.”

Kindlová hokej kariera wyraźnie dzieje za granicą. Istnieje od 2004 roku, rok później oka na Detroit sporządzić prosto w pierwszej rundzie, liczba graczem 19. “Oczekiwania były wysokie, ale nie było to łatwe”, przyznaje. “Dopiero w piątek, zanim dostał się do NHL. Vykousal rozumiem.” Dzięki cierpliwości swoich startów rosnących poza tym sezonie udało mu 66 występów.

“Nigdy nie powinno być spełnione,” mówi. Ale wiem, jak zaręczynowy z Red Wings ważyć: “Chce grać w Detroit każdy pułap wynagrodzeń tego unikać, ale nadal, konkurencja dla nas był i jest ogromny To nie przypadek, że Red.. skrzydła zostały podane jako jeden zespół do playoffs 23 kolejnych lat. ” Nawet Klub przynależność zwiększa Kindlová reputacji. Jego nazwisko pojawiło się wśród kandydatów do igrzysk w Soczi, premiera, jednak doznają do tej pory na Białorusi.

“Czuję się nerwowa w dobry sposób”, mówi. “Reprezentowanie Czeska jest wielkim zaszczytem, ​​nie mogę się doczekać. Coś takiego po prostu doświadczyć na co dzień.” Dlatego nie wahaj się, iw przeciwieństwie do innych graczy z NHL o usprawiedliwienie nie myśląc: “. I miał fatalny interes Zawsze poszedł daleko w playoffs, nigdy nie miałem możliwość reprezentowania olimpiada tęskniłem … Wraz z nadejściem, zgodziłem się natychmiast.” Podobnie jak w innych hokeistów z zagranicy po raz pierwszy przedstawiane z drużyny, z którą przeszedł do tej pory w swojej karierze. “Ale podczas lokautu w NHL, spotkałem się z niektórymi”, wspomina jego krótki powrót do Pardubice. “Zespół jest od bramkarzy do jakości składników najeźdźcy, to znajdzie kilka cool. To właśnie z nami.”

Rate this post