Trener Pardubic Holaň: Wygrane w przygotowaniu? Dobry impuls do psychiki

Zespół Wydajność w grupie, tym razem brakowało najbardziej doświadczonych facetów Čáslava, Rolinek i Petr Sykora, w pierwszym okresie odwetowe mecz przygotowawczy przed Czeskie Budziejowice silnik trener Dynama irked

„Wejście w meczu zostało zaznaczone, nie wiem co. – jeśli długa podróż w autobusie lub szybkim początku i aktywnego stylu gry w doprowadzeniu Budejovice…są absolutnie brakowało „skomentował Milos Holan uruchomiony stanu 2: 0 dla domu Południowa Bohemians

Zgoda na graczy w kabinie. miał pożądany efekt.Celem Nedorost Vlcek odpowiedział ze stopniowo Vondráček, stary, Perret i Poulíček wynik i włączone korzystnego końcowego. 4: 2 dla Pardubicach

„Z drugiego okresu, mamy gwałtownie wzrosła”, powiedział Holan. „Byłem zadowolony, że udało nam się włączyć niekorzystny wynik,” kontynuował.

Pardubice miał jeszcze porównać z drobiazgowych procedur oceny, dzięki czemu ich gracze są często siedzą w polu karnym. Należy zauważyć, że z Czeskich Budziejowic były „za Katri” częściej.

„Na początku, licznik został ustawiony nieco inaczej niż powinno być w meczach przygotowawczych. Ale byliśmy absolutnie zaskoczony z nim dobrze, przeżyliśmy wiele słabości „Holan doceniane.

Zwycięstwo nad silnikiem jest już szóstym z ośmiu sparingach.Chociaż punkty nich nigdzie liczone według trenera to ważny impuls.

„można przeceniać wyników, ale nie chcemy, aby ponownie stracić. Na psychikę nowego zespołu to bardzo dobre tempo, „powiedział. „To było trochę zmieniony line-up i chłopaki udało. Chcemy budować zaufanie do dodatkowej ligi „powiedział.

Miała jednak będzie obejmowało jedynie przycięte drużynę i Holan wie, że w najbliższych dniach będzie musiał przystąpić do ostatecznego odchudzania.

” od następnego meczu chciałbym spróbować Kontry stworzył dobry rytm 6 i 12 napastników, że powinniśmy zapłacić nawet přesilovkám i osłabienie, które powinny odgrywać dla formacji.Jednak bym chciał mieć jednego lub dwóch napastników, plus jeden dodatkowy obrońca „, powiedział trener.

Szkolenie czwartkowa będzie miał niezwykły sequel. Po tym, około 1130, który rozpocznie się filmowanie „extraligových najlepiej” na zaangażowanie wszystkich klubów top konkurencji. Rywalizują w czterech dyscyplinach; zbyt zaskakujące, że prędkość w górę (do twardości) strzelanie Dynamo nominowany majtki Petr Sykora.

Nowicjusze w drużynach Perret i Quenneville wykażą się odpowiednio szybkością na łyżwach.dokładność strzelania, Tomáš znów szykuje się do umiejętności i techniki z kijem.

Tommy został wydany przed jego usiłowania dopingiem. – Po ponad pół roku był trener Josef Jandačem ponownie nominowany do czeskiej reprezentacji przyjaznej podwójnej nagłówka ze Słowakami (23 i 24 sierpnia)

Rate this post