Van Buren jako duża woda. Mój najlepszy występ, powiedział. Potem krzyknął kocioł

Kapitan Milan Škoda także modlił się: “To był mecz Micka. Grał fantastycznie. ”

Fani następnie poprosili Van Burenę o tradycyjne dziękczynienie. Wziął mikrofon, żeby wykrzyczeć cały kocioł.

Prawda, był bardziej pewny siebie z piłką na boisku. Na przykład musieli mu doradzić, gdy nie wiedział, co następuje po refrenie “Slavia”, a Eden roześmiał się.

“Trochę się tym denerwowałem.Nie znam słów zupełnie idealnie “- uśmiechnął się, odpowiadając dziennikarzom doskonale po angielsku.

Ale na boisku była gwiazda.

„Mój najlepszy mecz dla Slavia”, powiedział, „i usłyszeć ludzi śpiewanie moje imię, to było wspaniałe uczucie”.

Jego wydajność splątane trener Jaroslav zezowaty, który zespół przygotowuje się do Premier League Champions League. „Raport mam jasne i sześćdziesiąt lub siedemdziesiąt procent, ale nie powiem więcej,” powiedział.

Co Van Buren?

„Jeśli będzie przedstawiane z takich występów, a na pewno robi się więcej miejsca. W ubiegłym roku nie podobał mu się jego utwór “- powiedział trener.

Rzeczywiście, Van Buren dla Slavia objął cały rok do zaledwie dziesięć meczów.Razem grał 155 minut.

“Dlatego bawiliśmy się i spekulowaliśmy na temat możliwości hostingu. Ale teraz widzi, że mówi o swoim miejscu w słońcu tutaj, w Slavii. Żałuję, że nie może tego znieść – powiedział Shilhav.

“Jest bardzo pracowity, świetny zawodnik, piłkarz postaci. Ale często przypisywaliśmy mu mniejszą produktywność i wgląd w grę “- wyjaśnił trener.

Nic z tego, ale Van Buren był w niedzielę w Edenie. Wręcz przeciwnie. Indywidualna tura zakończyła się bramką na Milan Škoda, a następnie Holender dwadzieścia cztery sam uderzył dwa razy.

Po pomocy Ngadeu, sprytnie czekał na bramkarza stojącego przed nim.Druga bramka strzelona w pobliżu zmiażdżenia Bořila. “Mieliśmy wspaniały preparat,” twierdził Van Buren po wygranej 4: 1. Ponad Nicea

„Zanim jeszcze pokonać West Bromwich, związany z Krasnodar. Wszystko to może nam pomóc i dać nam pewność siebie. Poprawa z każdego meczu, „korzystających piłkarz z Holandii.

A jeśli jego występy w pre-sezonie powiedział pakiet podstawowy? “Nie wiem, mamy świetny zespół tutaj. To zależy od trenera wybranego przez gracza. Robię co mogę, i mogę tylko mieć nadzieję „.

Rate this post