W porównaniu z ich gwiazdopodobnymi rówieśnikami w osobie Tottiego

Z pozycji talentu technicznego i dryblingu, Di Natale jest zdecydowanie jednym z najlepszych europejskich napastników w tej chwili. Jeśli chodzi o uderzenie, tu i czasami dusza zapiera dech w piersiach: tak niewielu ludzi potrafi umiejętnie korzystać z obu nóg. I bez względu na to, jak musisz uderzyć piłkę. Po dotknięciu spotkania, nożyczkami, odłożeniem ciała, a nawet po prostu z pola karnego – najczęściej bramkarze z niewinną fizjonomią wzruszają ramionami i jest mało prawdopodobne, że ktoś obróci się w ich stronę. Nie wierzysz? Youtube, aby ci pomóc, drodzy czytelnicy.

W porównaniu z ich gwiazdopodobnymi rówieśnikami w osobie Tottiego, Giggsa i Zannettiego, Antonio Di Natale o mniejszej słyszalności. Decydującym powodem jest oczywiście to, że nie grał tak jak teraz, przez całą swoją karierę. Di Natale jest rzadkim typem gracza, który zostaje naprawdę ujawniony w wieku, w którym większość zaczyna deflować – po trzydziestce. Antonio, jak dobre wino, które z biegiem lat jest tylko ładniejsze. Wygląda na to, że od urodzenia gra w Udinese, ale Toto przyszedł (ten przydomek utknął) do klubu, będąc już 27-letnim mężczyzną. Wcześniej Empoli miał kilka niewyraźnych czynszów i status, który nie spełniał oczekiwań. Minęło 9 lat, a postać Di Natale’a z Udinese jest podobna do kultowej. W takim klubie jak Udinese, gdzie kręgosłup drużyny opiera się głównie na młodych utalentowanych zawodnikach, “jego” Di Natale jest po prostu niezbędny. Jak przyznają zwiadowcy zespołu, przebywanie w klubie Di Natale odegrało ważną rolę w większości ofert dla młodych i utalentowanych obcokrajowców, którzy dołączyli do zespołu. Ponadto, jak wierzy prawdziwemu kapitanowi, cieszy się absolutnym autorytetem nie tylko na polu, ale także w szatni. Ale z powrotem na początek. Dlaczego więc “bohater naszych czasów”?

Przez ostatnie trzy lub cztery lata Di Natale miał wiele możliwości zmiany rejestracji i przejścia do klubu wyższej rangi.

Rate this post