Werdykty Premier League 2: Newcastle United do West Ham United

Nowy trener główny, nowy personel zaplecza oraz nowe zaangażowanie Mike’a Ashley’a w celu zaoferowania zespołowi gotówki…to było całe lato zmian po stagnacji. Steve McClaren nie był pierwszym wyborem wśród wielu fanów, ale był prawdopodobnie najbardziej doświadczonym kandydatem, jaki realnie mogłabym wyznaczyć, a on zasługuje na jego szansę. Jego asystenci mogą być najlepszymi kontraktami, które wykonujemy w tym roku: jest to dla nas idealne, aby zobaczyć motywującego guru Steve’a Blacka na St James Park iw Ian Cathro, który odegrał kluczową rolę w odrodzeniu Walencji, mamy jeden z najbardziej utalentowanych młodych trenerów w kotle.Trzeba dużo pracy, aby mieć pewność, że rywalizujemy w górnej połowie stołu maja, ale przynajmniej fundamenty zostały określone.

Przede wszystkim jestem zachwycony faktem, że miasto wynegocjowało wyjechać z mistrzostw w pierwszej próbie – ale w tym roku dla Alexa Neila i fanów był trochę frustrujący. Realistycznie potrzebujemy pięciu czy sześciu nowych twarzy, aby nas zmierzyć, ale do tej pory przybyły tylko Graham Dorrans, Youssouf Mulumbu i Robbie Brady. Jeśli kilka innych nazwisk można wykluczyć z listy życzeń Neila, damy średnią medialność bash. Facebook Twitter Pinterest Nathan Redmond będzie kluczowym graczem Norwich w Premier League.Joe Toth / BPI / Rex Shutterstock

Problem z ostatnim sukcesem, jaki ostatnio miałem, to to, że oczekiwania są na tym poziomie, gdzie przechodzą to, co jest realistyczne. Mamy wielkiego menedżera, pulę wspaniałego młodego talentu i najlepszych zawodników, a ja jestem zadowolony – ale myślę, że ci, którzy wymagają kolejnego kroku, będą rozczarowani. Przegrał Clyne do Liverpoolu, Schneiderlina z Manchesterem i nie podpisał Toby Alderweireld – żaden z tych ruchów nie wysyła pozytywnych sygnałów. Z podpisów, Jordy Clasie i Cedric Soares są ekscytującymi perspektywami, Juanmi także, ale bez ogromnego nakładu na bardziej ugruntowaną jakość (w przeciwieństwie do wykupienia Steven Caulker na wypożyczenie), wydaje się, że znaleźliśmy nasz poziom.Żadnych skarg od mnie jest jednak niesamowity.

Straciliśmy dwóch pierwszych piłkarzy z poprzedniego sezonu – coś, co nie zdarzyło się od ponad dekady. Jestem pewien, że w Jack Butlandie mamy odpowiednią zastępstwo dla Begovica, ale bardziej martwię się utratą Nzonzi – lynchpin pod koniec ostatniego sezonu. Facebook Twitter Pinterest Ibrahim Affelay to wspaniały kontrakt na lato w Stoke City. Zdjęcia: obrazy Christofa Koeplela / Getty

Do tej pory dodaliśmy osiem nowych twarzy, przy czym obietnica nadejdzie. Ujęcie starego bramkarza Barcelony Ibrahim Affelay pokazuje, jak daleko posunęliśmy się pod marką Hughes.Sukces Pucharu jest niezbędny w tym sezonie – to albo zrób lub złamie naszą kampanię.

Dotychczas podjęliśmy rozsądne i pragmatyczne kontrakty, czego oczekuję od rozsądnego i pragmatycznego Holendra. Mając nadzieję, że Jeremain Lens może wstrząsnąć pewnym tempem, co musiało być najgorętszym zespołem w Premier League w zeszłym sezonie. Czekamy na przybycie twórczego pomocnika i napastnika 25-go-sezonu – wraz z kilkunastu innych klubów.

Garry Monk ponownie złożył solidne kontrakty – tak bardzo, że on uważa, że ​​to najsilniejsza drużyna klubu. Są to duże słowa, które warto sprostać przed sezonem, w którym prawdopodobne jest osiągnięcie ósmego lub lepszego.Dodał w niektórych pozycjach bardzo potrzebną siłę, trzymał się kluczowych zasobów i wydał niektóre martwe drewno, więc było dobre lato. Oczekiwania i przewidywania przed kolejnym sezonem w Premier League są największe, jakie kiedykolwiek miało miejsce – ale miejsce na pół na pół byłoby znakomitym osiągnięciem. Facebook Twitter Pinterest Wielkie rzeczy oczekują od André Ayew w Swansea City. Zdjęcia: Paul Harding / PA

Wraz z miesiącem na transfery, jest już za wcześnie, aby powiedzieć, jak minęło lato. Podoba mi się fakt, że chcemy wzmocnić obronę, ale nieznana austriacka połowa półfinału i niedawno opuszczony pełny back są mało inspirujące.Wszystko co mogę zagwarantować to, że pokonamy ponad 12 punktów za mistrzów; co się stało, ponieważ Jimmy Hill wprowadził trzy punkty za zwycięstwo w 1981 r.

Do tej pory przybyliśmy dziewięciu nowych graczy, z których każdy – z wyjątkiem bramkarza Giedriusa Arlauskisa – oczekując, że wystąpi o miejsce pierwszego zespołu. Vydra, ostatecznie podpisany na stałe z Udinese, jest jedynym napastnikiem w sporcie, ale był jednym z trzech napastników, które trafiły na ostatni sezon w zeszłym sezonie. Nic więc dziwnego, że nasze wzmocnienie zostało już z powrotem – dwa pełne plecaki, dwa środkowe oparcia, dwa defensywne pomocniki i atakujący. Większość z tych facetów pochodzi z najlepszych europejskich stron, a prawie wszyscy są w późnych latach dwudziestych lub starszych.Nikt nie może powiedzieć, że nie dajemy szans.

Jak dotąd było typowe lato, przy stosunkowo niewielkich działaniach w zakresie przekazywania informacji. Zawsze działamy w późnych porach transferowych, ponieważ zawsze prowadzimy ciężką okazję – i dlatego, że jesteśmy zmuszeni poczekać, aż plany wypadną na większe kluby. Do tej pory przyszli James McClean, James Chester i Rickie Lambert (a Lambert już strzelił) i nadal ma się nadzieję, że Bakary Sako wkrótce przybędzie z Wolves. Większość przedsezonowego podniecenia dotyczyła sprzedaży klubu, ale to załamało się. Facebook Twitter Pinterest Nowy podpis Rickie Lambert strzelił dwa bramki dla West Brom w meczu przed Bristol Rovers w piątek Fotografia: JMP / Rex Shutterstock

Duża zmiana jest dla nas Big Sam i Slaven Bilic w.Jestem trochę zaniepokojony brakiem doświadczenia Bilic z Premier League, ale zjednoczył fanów. I gaffer, który mówi po czterech językach i gra na gitarze, powinien ożywić wywiady po meczu. Został mianowany Julianem Dicksem jako trenerem, który zapewni, że klienci zostaną wyeliminowani. Widzieliśmy jakąś pozornie silną aktywność transferową z siedmioma podpisami i dużymi pieniędzmi płaconymi za Payet, Ogbonnę i Obianga, a zwrot z pożyczki Jenkinson był równie ważny. Szkoda, że ​​widzieć Stewart Downing, i wciąż wyglądamy na krótko. Ale w połowie ostatniego sezonu w Boleyn Ground powinniśmy osiągnąć miejsce na najwyższym poziomie.

Rate this post