Wolni agenci czekają na oferty

Podczas gdy “Real” ma wytyczyć okrągłą sumę dla Garetha Bale’a, footbalhd.ru przypomina, że ​​piłkarze mogą zostać przyciągnięci do drużyny za darmo.

Przedstawiamy listę darmowych agentów, którzy mogą dostać swoich nowych pracodawców jako prezent i fantazjować o tym, w jakim rosyjskim klubie mogą grać.

Ciprian Marika. Raz bardzo obiecujący Rumun zakończył swój związek w Schalke. Po zdobyciu 3 bramek w 13 meczach, 27-letni napastnik pozostawił bez kontraktu i teraz musi szukać nowej pracy. Wiemy o zainteresowaniu piłką nożną od strony Doniecka “Szachtar”, za którą grał już od 2004 do 2007 roku. Nie ulega jednak wątpliwości, że Marika wystąpiłaby do sądu w wielu rosyjskich klubach, na przykład w Lokomotiw. Kilka lat temu “kolej” już złożyła ofertę atakującemu, ale odmówiono jej. W dzisiejszych czasach Rumun nie jest specjalnie wybrany.

Vadim Demidov. Obywatel norweski o korzeniach radzieckich (Vadim pochodzi z Łotwy) rozegrał 5 meczów dla Eintrachtu w ubiegłym sezonie i będąc wynajmowanymi, 12 dla Seltu. Ale w końcu, żadne nie było potrzebne. Do tej pory nikt nie skontaktował się z agentem środkowego obrońcy, ale piłka nożna raczej nie rozpocznie sezonu bez pracy, siedząc w domu przed telewizorem. Po jego stronie, wieku (26 lat) i, oczywiście, cenie, a raczej jej braku. Myślę, że taki piłkarz byłby przydatny dla każdej drużyny z drugiej ósemki.

Mathieu Flamini. Francuz nie był w stanie uzgodnić warunków osobistej umowy z Mediolanem, odmawiając obniżenia dochodów. Na swoim miejscu w “Milan” Andrea Pauli już przybył, a Mathieu wpadł w nostalgię i zaczął udzielać wywiadów, że chciałby wrócić do Anglii.

Rate this post