World Cup 2006 Preview – Brazylia

Co jeszcze można powiedzieć o Brazylii? Są jedyną drużyną, która nie uczestniczyła w każdych Mistrzostwach Świata i są pięć razy zwycięzców w 1958, 1962, 1970, 1994 i 2002. Są też gotowe jak biegaczy się dwukrotnie w 1950 i 1998 roku.

Menedżer Carlos Alberto Parreira, który wygrał w 1994 roku ma być może lepszy skład zawodników w jego dyspozycji, niż robił 12 lat temu i zamiast Bebeto, Romario i Rai ma teraz Adriano, Ronaldo i Ronaldinho. Jest mało prawdopodobne, że człowiek, który prowadzi cztery różne narody do finału (1982 Kuwejt, ZEA 1990, Brazylia 1994, a Arabia Saudyjska 1998) będzie sędzią.

Brazylia rozpocznie się wyraźnych faworytów turnieju i mają atakujących zasoby straszyć żadnych przeciwstawnych menedżerów. A także trio już opisano, rzucać Kaka, Robinho, Roberto Carlos i Juninho w mix i cele mogą pochodzić z dosłownie wszędzie na boisku.

Kwalifikacja nie był wiatr powinien być, z dwoma porażkami i siedem remisów z 18 meczów. Ważne jest, aby rozważyć choć Parreira był zmuszony przetasować pakiet jak urazy i ich zespołów europejskich wymagających graczy trzymano dopasowanie.

Z punktu widzenia indywidualnego talentu, Brazylia są ulice przed nikim innym uczestniczącym w finale, ale to nie jest, jak w piłce nożnej powinna być oceniana. Co wiemy, jest jednak, że w pełni dopasowane pierwszego wyboru zespół będzie go włączyć, gdy liczy się najbardziej. Brazylia, nawet bez Ronaldo, Roberto Carlos i Cafu, młotkiem Argentyna 4-1 w finale ubiegłorocznego Pucharu Konfederacji, która odbyła się w Niemczech, co może być postrzegane jako “rozgrzewka” do tegorocznych finałów.

Pozostałe 31 krajów uczestniczących w turnieju muszą pewną nadzieję, że Brazylia może zostać pobity i mają kilka słabych punktów. Bramkarz Dida ma skłonność do niektórych podejrzanych chwil, choć nigdzie odpowiedzialność uchodził za cztery lata podczas jego katastrofalne występy w Lidze Mistrzów AC Milan. Roque Junior, który miał słaby czar wypożyczeniu w Leeds United, może być również postrzegane jako słabe ogniwo w plecy.

Te drobne niedoskonałości może być postrzegane jako chwytając się brzytwy, jak ogólnie, jako zespół, a nawet w kadrze Brazylii, światowej klasy jakości śluzu z najważniejszych graczy doświadczonych znacznie pod względem występów finałowych Pucharu Świata i sukcesu.

Chociaż Brazylia jest faworytem firma bukmachera najlepsi gracze Strzelcem bramki może chcesz spróbować Adriano wygrać Złotego Buta. partnerem Strike Ronaldo, który zdobył upragniony tytuł sprzed czterech lat jest oferowana tylko w pojedynczych figur.

Rate this post