Wszystko inne spowodowało kontuzje liderów zespołu

Po drugie, zespół młodzieżowy Rosji po raz pierwszy dotarł do euro w ciągu ostatnich 15 lat. Ostatni raz rozgrywany w podobnym turnieju sięga 1988 roku. W tym czasie drużyną młodzieżową kierował Mikhail Gershkovich, ale nawet wtedy Rosja nie zdobyła laurów, dlatego nie ma odpowiedniego doświadczenia.

Wszystko inne spowodowało kontuzje liderów zespołu. Alexander Kokorin w niewłaściwym czasie zranił Akhila, a Nikołaj Pisariew został zmuszony do zrobienia, w rzeczywistości, bez piłkarza rozpoczynającego główną drużynę kraju. Jest także obrońca Anji, Arsenij Logashov, “zepsuł się” w ostatniej rundzie rosyjskiej Premier League, co dodatkowo utrudniło trenerowi drużyny młodzieżowej, ponieważ obrona nie jest najsilniejszą linią drużyny. A Smolov i Dzagojew zostali włączeni do meczu z Portugalią przeciwko Fabio Capello. Opuściliśmy tylko początkowy pojedynek z Hiszpanami, ale w tym samym czasie przegapiliśmy cały proces przygotowawczy zespołu młodzieżowego.

Euro 2013: zimny prysznic dla aroganckiej młodzieżyFoto: RFU
Ogólnie było wystarczająco wiele powodów, aby nie oczekiwać wyniku z Rosji. Tak, w zasadzie prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, z wyjątkiem stożków z RFU w osobie Siergieja Fursenko i innych podobnych mu. Bóg z tymi porażkami. Cóż, nie mogliśmy osiągnąć tego wyniku, ale mieliśmy rację, oczekując przyzwoitej gry?

Nikt nie mówi o jakiejś nieziemskiej grze z oszałamiającymi kombinacjami, ale możesz też pokazać świadomy mecz? Nikt nigdy nie widział, jak nasza drużyna planowała działać w ataku, w defensywie, w jaki sposób ma przejść od obrony do ataku. Dlaczego Nikolay Pisarev nie użył modelu gry z centrum do przodu, gdy zdrowy Kanunnikow siedział na ławce? Czym kierował się główny trener, zwalniając na pierwszych dwóch spotkaniach w “kadrze” Nikołaja Zabolotnego, który spędził wiosenną część sezonu jako zespół rezerwowy, który pod koniec sezonu walczył o zachowanie rejestracji w Premier League za pomocą pojedynków? W końcu Filtsov siedział w rezerwie – bramkarz środkowych chłopów z Premier League, dzięki czemu Krasnodar.

Rate this post