Wycieczka meczowa

Jest coś w Balotelli, co nie jest Grekiem. Kiedy wyjeżdża, przypomina Didiera Drogby w jego najlepszych latach. Trybuny kochają tych graczy.

Mario jest nie tylko niebezpieczny, wie również, jak trzymać piłkę i grać plecami do bramki, co rozszerza atakujące możliwości Tovena i innych.

Ogólnie rzecz biorąc, z Tovon Balotelli już grał na serio, i tylko ten fakt powinien zachęcić Marsylia do przedłużenia umowy z Włochami. Sam Francuz wyraźnie nie chce spędzić kolejnego roku bez piłkarskich mistrzostw, ale pełne podpisanie Balotelli może przekonać go, by nie spieszył się do odejścia.

Start w Balotelli okazał się znakomity, ale teraz czeka na jeszcze surowszy test – dla niezawodności. “Super Mario” zawsze był w stanie zadowolić rzadką serię wspaniałości, ale nigdy nie zdobył więcej niż 18 w jednym sezonie. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że Marcel nie będzie miał nic przeciwko daniu mu takiej szansy.

Twoja uwaga na przegląd 18. rundy rosyjskiej Premier League, która była pierwszą w 2019 roku.

Spektakularny remis “Spartakus” i “Krasnodar”, porażka CSKA, “Zenith” jest w luce Waited! Zimowa hibernacja rosyjskich drużyn dobiegła końca. Rozpoczęła się pierwsza runda drugiej części sezonu Mistrzostw Rosji. Wyszedł, szczerze mówiąc, niejednoznacznie. Z jednej strony są mecze na neutralnych polach, walki z małą liczbą fanów i zimna pogoda, az drugiej – ciekawe konfrontacje, intrygi, sensacje i 16 bramek w 8 grach (średnio po dwie na mecz). Najpierw na początku.

Wycieczka meczowa

Centralny pojedynek miał miejsce w Moskwie, gdzie “Spartak” gościł “Krasnodar”. Jak mówią w takich przypadkach, była gra dla “sześciu punktów”. Jednak żadna z drużyn nie może zarobić trzech. W równej grze zapisano równy wynik – 1: 1. Być może wynik na korzyść konkurentów – Zenit, CSKA i Lokomotiv. Spotkanie to było najczęściej udziałem w trasie – 27.662 widzów przybyło na “Discovery Arena” i wydaje się, że byli zadowoleni z gry drużyn, chociaż każda z drużyn, oczywiście, próbowała wygrać. Ale im ciekawiej będzie dalej, intryga jest tylko poskręcana.

Rate this post