Wygrana w baseball po długim złą passę

W naszym artykule “Losing w baseball po Streak Długi Nagrodzony” stwierdziliśmy, że powinniśmy kontynuować, aby przejść do zespołu off dłuższy passa mimo porażki 1 gry. W tym artykule przedstawiamy analizować sytuację odwrotną zespołu po długiej złą passę, a następnie wygranie gry.

Historyczne dowody wspiera fakt, że powinno nam się rozpocząć grę w zespole. Jest to sprzeczne z poprzedniego artykułu, który wyjaśnia, jak powinniśmy iść przeciw drużyny przegrywającej trendu i przewidywania zwycięską ścieżkę. W poprzednim artykule wyjaśniono, jak powinniśmy iść z zespołu zwycięskiego trendu.

Niemniej jednak, zespoły, które były na 8+ gra złą passę po uzyskaniu wygranej są 54-53, +15 jednostki. Oznacza to, że spread jest wyłączony średnio o 14 punktów.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że każdy zespół utraty 8+ gier z rzędu nie jest warta zakłady. W rzeczywistości, początkujący gracz często zobaczyć je wygrywając jeden mecz jako znak, że ten “nieudacznik” zespół straci swoją kolejną grę. Jak już wspomniałem w moich wielu innych artykułów, to będzie tylko dodać wartość do naszej “przegrany” zespołu ze względu na skłonność obywateli do iść z nimi w tej sytuacji.

System ten poprawia się 23-7, jeśli nasza drużyna odpadła wygrać ponad 1 biegu i jest aktualnie odtwarzany wydzielone rywala. Gra zawiedzione nadzieje, że każdy liczy po rzadkie zwycięstwo nie zdarza przeciwko wydzielonych rywalem, gdzie oczekujemy nasz zespół nadal dać ich starań. Gra rozczarowaniem nie występuje, jeśli nasz zespół albo wypadli na 1 biegu piszczałka zwycięstwo lub gra przeciw non-wydzielonych rywalem.

To wpisuje się w pojęciu publicznego, który gra rozczarowaniem jest nieuchronne, ale co ludzie muszą zrozumieć, to stan umysłu zespołu. Czy ich psychologicznym czynnikiem, który wspiera teorię rozczarowaniem grę? W przypadku gry z wydzielonych rywala, nie ma.

Rate this post