Wyjątkowy talent, niezwykła judoka, uchylił trener Krpálkův

W 1996 roku on sam walczył na igrzyskach w Atlancie. Dokładnie dwadzieścia lat później doprowadził Petr Lacina w autokarze do triumfu olimpijskiego Luke Krpálka. Wdzięku swój ładunek podczas jazdy turniej traci głos.

Czego zabrakło głowę, kiedy Luke dostaje w ostatnim pojedynku IPON?
Nie da się opisać. Powiedzieliśmy: Jak to jest dzisiaj potrzebne, aby wygrać? I on naprawdę ją tam umieścić.

Co to osobiście za triumf myśli?
Prawdopodobnie najgorętsze. Jest on wyjątkowy talent, niezwykła judoka. Cieszę się, że zdobył mistrzostwo Europy, Świata i Olimpiady. To nie jest byle kto.

Jaka jest największa siła Luke’a?
Obecnie prawie wszystko. Przed korzystał głównie z kondycją fizyczną, a teraz zrobiła kawał dobrej roboty w zakresie technologii. Taktycznie zawsze był niezwykle dojrzały, ponieważ udało mu się połączyć swoje fizyczne prezentu. A technika pracował jako jedna, i chociaż dzisiaj rzucił też, więc udał się do swego celu. Niesamowicie trzyma oko na niego. Jeden numer świecie Marat Francuz w półfinale technicznie usunięty całkowicie zniszczone. Ostatnim z Gasimov … Jest trochę śmierdziało, ale Luke trzymał go i był IPON zawarta.

Uwierzyłeś w złoto?
Tak. Mimo, że nie może oszacować łoś był ciężki. W pierwszym meczu był Portugalczyk Fonseca, który zastrzegł sobie anonimowość. Następnie Kazachski Rakov też nieprzyjemne. W ćwierćfinale, mistrz świata Haga … każdy może pokonać każdego. Luke od rana narzekali, że inni mają lżejsze bilety.

W półfinale, numer jeden światowego přepral Luke i był w pełnej euforii. Co pan powiedział mu przed ostatecznym pojedynku?
Byłem trochę uspokoił go, że to nie jest koniec. Że pójdziemy i będziemy to robić. Gotowy go.

Rate this post