Zadowolony Jandač: Plzeňákům to działało świetnie.

Demonstracja gry do przodu i wygrała 6: 3 przeciwko Szwedom było zrozumiałe zachwyceni jak dobrze, ale czeski trener hokeja Josef Jandače zadowolony z przebiegu gry, udało się graczy, którzy od Skody Plzen w przeszłości, a nawet wybrał zespół. Jerabek obrońca strzelił gola, napastnik Kubalík dołączył gola i dwie asysty, jeszcze jeden doświadczonego kowala. “Po sześćdziesięciu minut graliśmy bardzo dobrze i aktywny, zasłużyliśmy na zwycięstwo”, uśmiechnął Jandač.

To było bardzo ważne, aby dostać się na prowadzenie po zaledwie 29 sekundach gry, a nawet w trzecim period’ve zdobył w pierwszej chwili?
Nie wiem, czy to było najważniejsze Bet-at-home momenty, ale z pewnością bardzo ważne, tak. Zespół bardzo pomocne. Szybka bramka w trzecim okresie, my, Szwedzi nadebrałem wiatr z żagli, które zdobyli w drugiej części gry, które korzystały z minimalną i maksymalną danej bramki Bet-at-home kontaktowej.

Pierwsza formacja składa się zaleca, Jan Kowalski, Dominik Kubalík rozmieszczone pięć goli. Czy można oczekiwać, że będzie tak skuteczny?
I zupełnie nie spodziewałam. Ale oni są inteligentni faceci, którzy to wykonane. A ogólnie to działało Plzeňákům – Keba Jerabek wydał swoją pierwszą bramkę w nároďáku, uderzył Johna Smitha i Kubalík. I dopóki to było Jarda Spacek w czwartek wprowadzony do Hall of Fame czeskiego hokeja. Nie wiem, czy mieli dodatkową motywację, ale to działało pięknie Plzen.

Czy uważasz, że gra będzie aktywny przez Szwedów zapłacić? Na podobny styl Bet-at-home [internetowe zakłady bukmacherskie] gry przeciwko reprezentacji udało się w maju na Mistrzostwach Świata w Moskwie …
Ogólnie rzecz biorąc, chcemy odgrywać aktywną, a nie tylko przeciwko Szwedom. Ale wciąż musimy nauczyć się rozróżniać sytuacje. W Pilźnie, szerokości pola 28 metrów, które wykazują aktywność. Wręcz przeciwnie, w Finlandii oczekujemy 30 metrów, więc styl i styl gry musimy zmienić trochę.

Doskonałe osiągi, pomimo ostrzeżeń zbierane trzech goli?
Jest to ostrzeżenie, aby uzyskać tak wiele bramek wystarczy. Pierwszym celem było trochę niefortunne, ponieważ po rzuca krążek odbił się szczęśliwie z kartką w grze. Drugim celem było poprzedzone Szwedzi Zohorny złej decyzji kiedy powinien odebrać w strefie neutralnej krążek, ale zamiast niepotrzebnie przesuwa się do przodu. Na trzecim, chcę widzieć, nie pokrywają drugą falę.

Obrońcy Dietz Tomas Pavelka i do przodu Hyka, Kämpf i Robin Hanzl doświadczył debiut w drużynie narodowej. Czy byłeś zadowolony z nimi?
Każdy grał dobrze. Byłem trochę zaniepokojony, że były one niepotrzebnie nerwowy, czasami w pierwszym krajowym uruchomienie jest. Ale poradził sobie z tym bardzo dobrze.

Zadowolony Jandač: Plzeňákům to działało świetnie. 5.00/5 (100.00%) 1 vote