Zamieszki w Sparcie: petardy, protesty i wczesne kotły emerytalne

W poprzednim meczu w Mlada Boleslav (0: 1) Wszystko zaczęło się w piątek przed Zlin (0: 0), to nadal. Radykalne Spartan fani dają wystarczająco energicznie wyrażają swoje niezadowolenie z wyników graczy. Ich zachowanie w piątkowym pojedynku nawet zmuszony głównym arbitrem Radka stanie dostosować się przerwany. Dodatkowo oni połączyli protesty przeciwko kierownictwa klubu. Wszystko zakończyło gdy kwadrans przed meczem poszedł fanów rocka z trybun dalej.

Przed meczem istniały obawy, jak widzowie Spartan zatrudnia nowego trenera Petra Rady. Ale to nie miało sensu.Głównym celem kotłów domowych podczas meczu z zarządzaniem Zlin za praskiego klubu.

Ultras początkowo drwił paznokcie Jaroslav która jest odpowiedzialna za Spartan młodości, a następnie przeszedł swoje obelgi na głowy CEO Adam Kotalík. Ponadto skandowali obraźliwe i krzyczeć na całej linii. Ponadto, jego sektor rozpakowałem transparent mówiąc: “Jedynym rozwiązaniem. – Wymiana kierownictwa” “. Upadek Kierownictwa” skandowali wołanie i

Na fanów przeklinanie nie zatrzymać. W drugiej połowie nawet podczas zmuszając główny arbiter przerywa mecz, a kiedy dym pojawił się kilka sektorów. Dodatkowo, kilka innych zwolenników brzęczały głośne petardy.Wszystko zakończyło gdy kwadrans przed meczem, pozostawiając sektora luzem za bramką.

“To nie jest piłka nożna, to nie nam pomogło. Oczekują od nas lepszy futbol, ​​ale myślę, że nikt nie robi na boisku, a nie na celu “bronił siebie i swoich kompanów po kapitana gry Michal Kadlec.

” Błędy zdarzyć, KOR, gdy coś pójdzie nie tak i gwizdek na ciebie własnych fanów. Im więcej wsparcia potrzebujemy. Wszyscy walczą o Sparta, a jeśli nasi ludzie w tych momentach pomógł, chcielibyśmy go powitać, “dodał doświadczony obrońca.

Nowy trener Petr Rada, ale zignorował zamieszek na trybunach. “Z tego nic nie robić.To nie nasza sprawa, dbamy o graczy, “powiedział po meczu. “Skupiłem się na meczu, a jedyną rzeczą, jaką usłyszałem było dwie petardy,” powiedział.

Aby śledzić wszystkie ważne co się dzieje w Sparcie? Tutaj można obejrzeć wszystkie nowości i wynika z ich ulubionego klubu & gt; & gt;

Rate this post