Życie po Telewizji: Nauczanie nasze dzieci Zagraj ponownie

Badania wykonane wiadomości ponownie dotyczące telewizji i naszych dzieci. Co oni mówią? Za dużo telewizji nie jest dobre dla naszych dzieci. Sama obecność telewizora w pokoju Twojego dziecka może być decydującym czynnikiem, jak również dzieciom zrobić akademickiej. Dzisiaj dzieci są nadal być “podłączony”.

Jakie jest rozwiązanie? Ogranicz oglądanie telewizji. Przesuń telewizor z ciebie pokojach dziecięcych. Bądź zaangażowany w to, co oglądają.

W porządku. Ruszamy telewizor w powszechnym i dać naszym dzieciom terminów. Co teraz? Komentarz słyszę często, gdy ludzie pytają mnie o tokenów dla programu telewizyjnego to co moje dzieci teraz zrobić? Nasze dzieci są tak przyzwyczajeni do podłączona nie wiedzą, co robić. Są znudzeni.

To nie ma znaczenia, czy dzieci są 6 lub 16, odpowiedź jest taka sama. Nadszedł czas, aby uczyć nasze dzieci, jak zagrać jeszcze raz. Mając czas na spokojne i zabawy są ważne umiejętności życiowych. Jak inaczej ich wyobraźnia zacząć pracować na własną rękę jeszcze raz?

Start z następujących pomysłów, aby pomóc swoim dzieciom w ich unplugged zaawansowania:

O! Play grę. Odkopać swoje gry planszowe. Warcaby, szachy, Monopol i przepraszam! są świetne gry.

O odkopać karty do gry. Go Fish, starą panną, wojna … Istnieje jeszcze komody dziecięce w sklepie Banaby.pl inne gry, takie jak specyficzne karty Uno tam. Można też nauczyć dzieci, jak grać w pasjansa.

O Bądź mól książkowy. Idź do biblioteki w domu lub w społeczności. Przeszukują sklepy gospodarności i sprzedaży stoczni. Bądź częścią wymiany książek. Istnieje również kilka świetnych książek audio dostępne w bibliotece. Można również kupić książki audio w sklepach z tanią odzieżą, sklepach oraz w Internecie.

O praktyczne zabawy. Wyprowadź gliny lub zagrać ciasto. Twoje nastolatki mogą toczyć swoje oczy na ten jeden też, ale byłby zaskoczony, jak będą one usiąść i zachować się bawić z tego łóżka dla dzieci – Banaby.pl. (I nie trzeba iść i kupić ciasto – mają one pomóc w podjęciu partię Przepis znajduje się poniżej.).

o Budowanie czegoś. LEGO, Lincoln Logs i K’Nex. Ilu naszych dzieci nadal mają one w tylnej części ich szafie? Nie ma tych elementów budowlanych? Spróbuj utworzyć struktury za pomocą wykałaczki i łącząc je razem z groszkiem. Brzmi śmiesznie, ale to działa! Jako struktury suche stają się mocniejsze i można zachować je od jakiegoś czasu.

Przejść na zewnątrz. Gry plenerowe takie jak marmury, gniazd, w klasy nie tylko zajmują swoich dzieci, będą one również wzmacniać umiejętności koordynacji. Za gorąco lub zimno na zewnątrz? Garaż, piwnica i / lub podłogi kuchenne będą działać zbyt dobrze.

O Zostań odkryty artystą. Kup wanna z kolorowymi kredy z lokalnego dyskontu i dać swoim dzieciom motyw do tworzenia własnych dzieł na przód lub tył chodnikach. Robienie zdjęć z nich do rodzinnego albumu.

Więcej: www.banaby.pl

Życie po Telewizji: Nauczanie nasze dzieci Zagraj ponownie 5.00/5 (100.00%) 1 vote