Dundalk-Bohemians 29.08

dundalk logoDundalk zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Irlandzkiej ligi i ich głównym zadaniem jest zdobycie mistrzostwa kraju w tym sezonie. Dundalk gra wysmienicie w tym sezonie. Szczególnie w meczach na własnym boisku nie maja sobie w tym roku równych w swojej lidze.  na 12 rozegranych spotkań u siebie wygrali 9,  a pozostałych 3 mecze zremisowali. Jednak chwilowo nie są w najwyższej formie. Z ostatnich trzech spotkań wygrali tylko jedno i zanotowali dwa remisy.

Ich główny kandydat do mistrzostwa – drużyna Cork City –  ma tylko o cztery punkty mniej , w związku z tym Dundalk musi zagrać lepiej aniżeli w ostatnich meczach chcąc zachować bezpieczny dystans przed najgroźniejszym rywalem. Stephen O’Donnell jest jedynym kontuzjowanym zawodnikiem , a do gry może już powrócić Simon Kelly.

Bohemians jest solidnym zespołem ze środka tabeli i obecnie zajmuje ósme miejsce. Mają już niewielkie szanse na zakwalifikowanie się do rozgrywek Ligi Europejskiej. Z drugiej jednak strony maja bezpieczny dystans punktowy nad strefa spadkową. Steven Beattie oraz Dave Mulcahy sa kontuzjowani , jednak do gry mogą powrócić  Dan Byrne i Anthony Murphy . Obaj jednak maja niewielkie szanse na grę w wyjściowej jedenastce.

Dundalk ma najlepszą ofensywę i druga najlepsza obronę w Lidze.  Naszym zdaniem powinni sobie bez problemu poradzić z nie specjalnie zmotywowana drużyną Bohemians. A kursy na ich wygrana są bardzo przyzwoite.

Nasz typ:  Dundalk  ( handicap -1 )  OK

Najwyzszy kurs : Bet365  – 1,87

 

 

Rate this post