Rory McIlroy produkuje sensacyjne zakończenie, aby wygrać swój pierwszy Irish Open

Być może wszyscy nie doceniliśmy tego, ile irlandzkiego zwycięstwa Open miałoby oznaczać Rory McIlroy. Jedno spojrzenie na 27-letniego chłopca, który przekształcił się w orło na 72 dziurę w klubie K natychmiast przedstawiło obraz głębokiej emocji. Samo własne przyjęcie, McIlroy był zaangażowany w bitwę, aby nie płakać. Golf chwali się marnować na mężczyzn tylko, Lexus-napędowe otwory Muirfield | Marina Hyde Czytaj więcej

Podstawową statystyką konkurencyjną jest fakt, że McIlroy zakończył się zaczekać na zwycięstwo, które trwało od listopada. To raczej nie stanowiło katastrofy dla zwykłych śmiertelników gry w golfa, ale status McIlroy oznacza, że ​​zawsze ma przewagę nad każdym meczem.Northern Irlandczyk nieustannie nalegał, że jest bliski złamania biegów i udowodnił, że – w oszałamiającej formie, która czyni go tak wielkim mistrzem.

McIlroy zmarszczył zmarłego Russell’a Knoxa, tee w niedzielę. Tak, szkocki zwiędł, ale to było spowodowane częściowym naciskiem zastosowanym przez czterokrotnego głównego zwycięzcę. Ryzykowne trzyletnie podejście McIlroya do 16-tej piątki było chwalebne, ustawiając ptaszek, który obrócił wahadło. McIlroy był strzelony wyraźnie, kiedy osiągnął 18, gdzie ponownie grał na torze wodnym, tym razem od 253 jardów, w odległości kopnięcia od dołka. Natychmiast było jasne, jak bardzo głęboko kochał McIlroy w swoim domu w domu.Inni też zrobią; z fundacją McIlroy’ego prowadzącą turniej, jego nagroda w wysokości 515 500 funtów (666.660 euro) zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

“To wszystko mnie uderzyło” – powiedział McIlroy. “Miałem trochę czasu na zielonym, gdy Russell i Danny [Willett] się skończyli, a ja starałem się powstrzymywać łzy.”

“Golf ten w tym tygodniu jest oczywiście bardzo ważny dla mnie, ale także z pracami, które wprowadziliśmy do tego turnieju oraz prace, które wprowadziliśmy do fundacji i ludzi, którzy pomagają nam w tym tygodniu.

“We’ve już dziś zarobił ponad 500 000 euro na trzy wybrane organizacje charytatywne, a następnie wszystkie wygrane tak dalej, więc złamaliśmy 1 mln euro w tym tygodniu, co jest absolutnie niesamowite.Zwykle nie lubię o golfie, ani o wygranych, ale to, to znaczy trochę więcej, bo to nie tylko dla mnie. To dla wielu innych osób. To dzień, na który nie zapomnę na chwilę “.

Turniej, który w przeszłości sprawił, że McIlroy z trudami, częściowo ze względu na presję związaną z oczekiwaniami, oferował w ten sposób jeden z najlepszych momentów jego kariera.

Knox dzielił drugie miejsce w Bradley Dredge w Walii. Knox, który zachowuje nadzieje na Ryder Cup, ma się odbyć w czwartek w mistrzostwach PGA w Wentworth. – Nie mogę się doczekać – powiedział z uśmiechem. “I Rory nie idzie, więc to jest dobre dla mnie”. Willett zaciekawił się, trafił w finałową rundę z 77, aby wynieść się na udział w 23. miejscu.

McIlroy nie był jedynym piłkarzem, w hrabstwie Kildare.Matthew Southgate wyprodukował powódź łez po tym, jak wylądował na 18-ej zieleni w 68, co sprawiło, że zdobył czwarte miejsce i był największym sprawdzianem jego kariery. Postępy Southgate w europejskich szkołach kwalifikacyjnych do końca ubiegłego roku były wystarczająco imponujące, bez konieczności poddawania go leczeniu raka jąder w ciągu zaledwie kilku tygodni.

“To niewiarygodne”, powiedziała Southgate. – Nie potrafię to wyrazić słowami. Pracowałem przez całe moje życie, aby robić takie rzeczy, a to zrobić, ledwo mogę o tym mówić. Jestem w tym zasmucony.

“To fantastyczny tydzień. Mój tata jest tutaj i to było niesamowite, absolutnie niesamowite. Moim celem na rok było utrzymanie mojej karty i właśnie to zrobiłem. Jestem absolutnie podekscytowany bitami.

“Nie byłem nawet w tym turnieju w poniedziałkową noc.Byłem rezerwą i dostałem telefon. Pomyślałem: “w porządku, to jest duża szansa”, ponieważ grałem dobrze przez wiele tygodni.

“To dla mnie ogromne osiągnięcie. Teraz z wolnością posiadania pieniędzy w banku, niektóre punkty na desce, zwolnię i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz, kiedy zobaczysz takie wyniki ode mnie “.

Rate this post