Bristol City-Scunthorpe 07.09

bristol city logoW szóstej rundzie rozgrywek angielskiej League One zespół Bristol City będzie gościł Scuntrope. Bristol City w tegorocznych rozgrywkach wystartował wyśmienicie i po pierwszych pięciu kolejkach zajmuje 3 miejsce. Tracą zaledwie jeden punkt do prowadzącemu w tabeli zespołowi Peterborough. Drużyna gospodarzy jest jedną z trzech drużyn , które w tym sezonie nie zanotowały jeszcze porażki. Trzykrotnie wygrywali a dwa mecze zakończyły się remisami. Mając te wszystkie faktu na uwadze , należy stwierdzić ze drużyna Bristol City jest w chwili obecnej jednym z podstawowych kandydatów do awansu. W zespole gospodarzy tylko jeden zawodnik jest kontuzjowany, Wes Burns, ale zawodnik ten nie rozegrał na razie żadnego meczu w tym sezonie więc strata to na chwilę obecną niewielka.

Scuntrope po ostatniej kolejce troszkę poprawiło swoja sytuację.  Po serii czterech kolejnych porażek w końcu zdobyli trzy punkty pokonując najsłabsza drużynę rozgrywek – Walsall.  Trener zapowiada żę był to przełomowy moment , ale …  .

Bez dwóch zdań Bristol City jest faworytem tego spotkania.  Powinni mieć stosunkowo łatwy mecz, tym bardziej że drużyna gości jest bardzo osłabiona kontuzjami i zawieszeniami zawodników, głównie w defensywie.  Pierwszy bramkarz zespołu – Sam Slocombe –  jest kontuzjowany. Grał w pierwszym meczu sezonu i drużyna przegrała 1:3 . Po tym meczu kierownictwo dało sznse drugiemu bramkarzowi – Jamesowi Severn. Lecz jego występ był katastrofalny. Drużyna przegrała 0:4.  Więc teraz w bramce wystąpi Robert Olejnik , który własnie przeszedł do drużyny Scuntrope , ale nie rozegrał jeszcze żadnego meczu. Nie zagraja również Miles Addison, Marcus Williams, David Mirfin, Deon Burton i David Syers.

W czasie pisania tego typu obserwuje na Bet365 zmniejszające się kursy na wygrana gości i jednocześnie nieznacznie rosnące na gospodarzy. Jednak nie przejmowałbym się tym wcale. Dla nas gospodarze są zdecydowanym faworytem.

Nasz typ : 1    OK

Najwyzszy kurs:  William Hill  – 1,83

 

 

 

Rate this post