Czy odciąłeś? Spotkam się z nim, mówi Kalvoda. Obrona jest liczona z Shcherem

bałagan z basenu nie są niezgodne z pytaniem, które ze zbliżającym się rozpoczęciem treningu letniego jest coraz częściej uważane: Ile udało się wzmocnić Sigma, w pierwszej lidze była konkurencyjna ponownie? Przypomniał sobie tak, że niedawno otrzymał od David Rozehnal w nieformalnej rozmowie obietnicy „Obiecał mi, że będzie on przejść do ligi, więc tutaj”

Sigma naprawdę zaawansowany, doświadczony dodatek korek, po pięciu latach u Lille był wolny, gdy kończył kontrakt klubu. Mimo to Kalvoda nie liczy się zbytnio, aby słynny potomek wrócił do domu.

Powód? 40-letni obrońca jest zainteresowany nowicjuszem w najwyższej konkurencji Ajaccio. “Nie wierzę w to, ponieważ ma ofertę od francuskiego klubu i nadal będzie chciał pozostać.Zobaczymy: “Nie poddaje się wcześniej, to znaczy przed wspólnym spotkaniem. „David jest na wakacjach w Turcji, a potem mam spotkanie z nim.”

Rozehnal przyszedł do Lille w 2010 roku, na wypożyczeniu z Hamburga rok później przeniósł się do Olympique i natychmiast zdobył go dwukrotnie. Cieszył się najdłuższy zaangażowanie zagranicznego w karierze, choć najbardziej niezawodnie spełnia rolę korkiem na trzecie miejsce.

Zarządzanie klubu, jednak w piątek w sieci z podziękowaniami dla usług płatnych poinformował, że umowa o wysokiej obrońca nie może być przedłużony. Sześćdziesiąt przedstawiciel wcześniej nie wyklucza, że ​​w przypadku rozwiązania zaangażowania w Lille, aby powrócić do Czech, ale teraz gra w ruchu na Korsykę.

Kožušanský rodzimy, którzy pracują za granicą od odejściu Ołomuńcu w 2003 roku, woli pozostać za granicą.Przed Lille grał dobrze do Brugii, Paris Saint-Germain, Newcastle, Lazio i Hamburgu. . Jest to także w Emirates

Zwraca Škerle z Varadim

Kalvoda na pewno można obliczyć z innym doświadczonym korkiem – były kapitan Alex Sigma Skerla, który powraca z udanej kredytu na Bohemians 1905, który pomógł uratować największą konkurencję po utracie stałe miejsce w Ołomuńcu. Pożyczka z Czech Budejovice zwraca również napastnik Adam Váradi.

„Ja je obserwował. Uważam, że szczególnie Škerle mógłby nam pomóc, ale również Váradi. On jest doświadczony piłkarz, wielki znak „, powiedział Kalvoda. „To wzmocnień, ale są plemienne gracze, którzy pasują do zespołu.Zobaczymy, jak zostaną one odzwierciedlone w przygotowaniu. Mają tę samą linię startową, co pozostałe. ”

Calvoda uważa, że ​​zmiana środowiska może przynieść korzyści zarówno doświadczonym zawodnikom. „VARIMAT boli, że w sezonie, kiedy Sigma zstąpił, nie trafia w Slovacko i Pribram w dużych szans, Ales Škerle znowu, niestety, nie złapać początek drugiej ligi zaczął grać innym. Każdego roku, jednak zupełnie inaczej. „

Podczas Škerle z Varadim w Ołomuńcu posiada ważnej umowy, inny doświadczony gracz Tomas Janotka hostingu Czech Budejovice nie powrócić.Nie dlatego, że chciał Budejovice Czech żyć każdy mówi Cimrman po zejście miejscowym Dynamo na pewno nie, ale dlatego, że Sigma teraz nie wiążą umowy.

„Janotka jest graczem, z którym jestem bardzo policzyć, ale nie jestem przekonany, udał się na pożyczki do Budziejowic, a zwłaszcza wygasa jego kontrakt. Nie rozmawiałem z nim, nie wiem, co on przeznaczony „, mówi, że tuż po Kalvoda obrońca Sigma musi sobie poradzić, jak Andrew Kušnír pragnąć normę za granicą. “Oczekiwanie na lepsze pieniądze”, mówi.

Hosting kończy się w Znojmo powiązać również sigmáků Dreksovi Svozil. Czy udział w przygotowaniu „niebieski” nie jest jeszcze jasne.Drużyna B weszła do drugiej ligi, więc może się przydać szersza lista. “Wyjdziemy z obecnej kadry bécka i będzie pięciu graczy z aka,” nakreślił Kalvoda.

Nie ma nawet prawdziwej siły na przyjęcie. Chociaż wszyscy w Ołomuńcu zdają sobie sprawę z konieczności poprawy kadr, trener jest bardziej pesymistyczny, biorąc pod uwagę napięty budżet. “To skomplikowane. I jak teraz to widzę, prawdopodobnie będziemy musieli poradzić sobie z tym, co mamy.

Może ktoś wchodzi, ale to wszystko jest w umowie. “W tym Redhead.Bodhid Kalvoda trzyma w ręku kartę atutową: jego córka wraz z żoną Rozehnal ścigała się jak wodnista. “Mam na nim dźwignie. Powiedziałem mu: “Dostajesz siedemnasty i nie próbuj tego nie robić.”

Rate this post