UWAGI: Kolarstwo jako sport indywidualny? Jest to oczywiście nonsens

Dla widzów, którzy oglądają jedynie bardzo chaotycznie Tour de France na rowerze lub innych firm, być może szereg przepisów w akcie sportu dziwnie. W tym ten jeden.. Dlaczego większość jeźdźców stajnie sprawia, że ​​jeden lub dwóch liderów, podczas jazdy na rowerze to sport indywidualny

Ale na tym polega największy błąd

Tour de France i pozostałe trzytygodniowe Grand Tour to pojedynek dwudziestu dziewięciu dziewięciu drużyn. Wsadzili ich liderów do walki o klasyfikacji i etapu lub emisja wyprzedza swoich specjalistów na różnych typach terenu.

Wszyscy im pomóc, nie będąc na stracić. Wręcz przeciwnie, im lepiej pomagają, a ich liderzy również wygrywają, więc ci pomocnicy również zarobią więcej pieniędzy.To niepisana zasada, że ​​sporne członkowie zespołu składki wędrują do wspólnej torebce, a po wyścigu kolarze podzielony równo.

Jedenaście jeden tysiąc euro czeka na zwycięzcę z etapów Tour, 500.000 w absolutnym mistrzem. Inna kwota 2,28 mln euro z ogólnej kwoty subsydium jest podzielona według lokalizacji w absolutnym porządku w etapach lub prędkości lub wzgórza się wspinać, lub mienia koszulkach terytorialnych.

Nawet te przecieki, które są w fazie równiny zwykle skazany na wymarcie, ma sens. Nie tylko dlatego, że w nich jest „mały” premia do zrywu, ale głównie ze względu na widoczność logo sponsora stajni w telewizji.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, stosuje się często.Więc Warren Barguil wygrywa pirenejski etap górski, ale w następnym, klasikářské że Twój profil odpowiada jego kolega Michael Matthews, on bezinteresownie nieść bidon z wodą. I elitarna sprinter Andre Greipel nigdy nie zmieni przeprasza wszystkich jego asystentów, jest rozczarowany w zrywu, choć dla niego cały etap zadbane.

hierarchia w zespole służy do utrzymania porządku. Mikel Landa ze stabilnej, natomiast Sky w Pirenejach wyraźnie silniejszy niż jego lider Chris Froome, ale ostrzega: „Tak, może mógłby nawet wygrać Tour. Ale nie mam statusu. “Lider zespołu został przydzielony do Froome. Aż Sky dyrektorów sportowych stodoła wyszukuje pożądane roszady, Landa do przedstawienia go.

pokazać siłę, ale również wierność wartościom w peletonie.Jeśli to zrobisz, następnym razem można dostać lepszą ofertę, a może nawet najwyższego kierownictwa post. Nieważne, czy jesteś w tej samej stajni, lub inne.

Jeśli chodzi o kolarstwie jako zbiorowy sport musi być zatem postrzegane w tegorocznej akcji Czechów on Tour.

Niezadowolony krytycy, pomimo kulisami rzeczy rowerowych mogą powiedzieć. Why Zdeněk Štybar jak najwięcej goli w obchodzony i przyjęli jako własny szczyt jest obecnie 10. miejsce w etapie

Štybar ale czasy znacząco przyczyniło się do jego zwycięstwa etapami sprinterského lidera Marcel Kittel. Quick-Step stabilny nawet przy czeskich mistrzów zdobył najwięcej etapów w tej trasie.U podnóża wzgórz znajduje się szczyt góry Daniela Martina, walczący o absolutnych zwycięzców w Paryżu.

Nawet zawodnicy Realu Madryt nie są tymi samymi gwiazdami, co Ronaldo. Mimo to są integralną częścią drużyny, która zdominowała Ligę Mistrzów. To tytuł wszystkich, z których są dumni.

Podobny do rowerzystów.

Roman Kreuziger jest w trasie dla zespołu Orica z Simon Yates, najlepszym młodzieńcem białej koszulki. Z własnym występem w Pirenejach nie był szczęśliwy, chciał być dłużej dostępny na wzgórzach Yates. Był zachwycony, gdy zrobił to w niedzielę w Masywu Centralnym. “Zespoliliśmy się dobrze w zespole,” powiedział.Tak czy inaczej, ma on również brytyjski biały Koszulka jednoznacznie jego podpis.

W sporcie często zależy od punktu widzenia.

Wystarczy zmienić go i nagle widać Štybar lub Kreuziger na tej trasie różnie raczej niż jako „Czechów, którzy nie walczą na czele listy wyników.”

wierzchołek zakładzie we Francji nie są. Są one jednak bez wątpienia ważne.

A ich miejsce w drużynach walczących o zieloną lub białą koszulkę musiało walczyć wcześniej.

Rate this post