Gimnasia L.P. – Defensa y Justicia

arg primera div logoW dotychczasowych sześciu kolejkach argentyńskiej Primera Division oba zespoły nie pokazały niczego szczególnego i obie jak dotychczas zdołały wygrać tylko w jednym spotkaniu. Gimnasia La Plata znajduje sie w tym momencie na 14 pozycji w tabeli i ma o jeden punkt więcej na koncie aniżeli dzisiejszy przeciwnik. W związku z tym że Gospodarze graja na początku przyszłego tygodnia niezwykle ważny mecz w rozgrywkach Copa Sudamericana przeciwko Estudiantes ( w pierwszym meczu padł wynik 0:0 ) , trener gospodarzy zapowiedział liczne zmiany w składzie i wymianę prawie całej podstawowej jedenastki ! Vegetti , Pouso , Meza , I. Fernández , A. Fernández , Quiroga , Barsottini , Licht i García na pewno w meczu nie zagrają , natomiast Oreja , Mendoza  i Rojas rozpoczną najprawdopodobniej mecz na ławce rezerwowych.

Z drugiej strony w zespole Defensa y Justitia Benítez , Fernández , Yacob i Fioravanti sa kontuzjowani natomiast wróci do składu pierwszy bramkarz zespołu Pellegrino.

Tak więc drużyna gości ma ogromne szanse na zdobycie punktów grając przeciwko rezerwowej jedenastce drużyny gospodarzy. Obie te drużyny grały dotychczas czterokrotnie przeciwko sobie i jak na razie we wszystkich meczach zwyciężała drużyna Gimnasia L.P.

Kursy na zwycięstwo gości ciągle się zmieniają. Jednak jestem zdecydowany w chwili obecnej na nich postawić gdy kurs wynosi 3,25.

Nasz typ: 2    OK

Najwyższy kurs: Bet365 – 3,25

 

 

Rate this post