Gremio – Atletico PR

gremio logoW dwudziestej kolejce rozgrywek brazylijskiej Serie A gremio będzie gościć na swoim boisku jedenastkę Atletico PR. Gremio znacznie poprawiło swoją grę i w chwili obecnej znajduje się na 6 miejscu w tabeli. Jednak w ostatnich 5 meczach wygrywało aż czterokrotnie. Po nieudanych dla reprezentacji Brazylii Mistrzostwach Świata i nieudanej próbie zdobycie tytułu, Luiz Felipe Scolari zakończył swoja karierę trenerska jako trener reprezentacji Brazylii i przyjął ofertę posady trenera zespołu Gremio.

Dobrą wiadomością dla sympatyków Gremio jest fakt , że najlepszy strzelec drużyny Barcos wrócił już do składu drużyny po zawieszeniu za kartki , Matias Rodriguez oraz Ramiro także są już do dyspozycji trenera. Jedynie obrońca Marcos Pedroso jest kontuzjowany i nie znajdzie się w dzisiejszym składzie meczowym.

Atletico Paranaense bardzo dobrze wystartowało w tegorocznych rozgrywkach, jednak ich obecna forma jest bardzo słaba. Udało im sie zejść z boiska jako zwycięzcy tylko raz w ostatnich ośmiu meczach.  Ponadto maja bardzo duże problemy kadrowe. Dwóch podstawowych obrońców – Drausio i Sueliton , oraz dwóch napastników , w tym najlepszy strzelec drużyny Douglac Coutinho nie są do dyspozycji trenera. Wszyscy musza pauzowac z powodu kontuzji lub jak kara za kartki.

Gremio ba bardzo korzystne statystyki w występach przeciwko drużynie Atletico PR. W ostatnich pięciu meczach , pięciokrotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy. Jakość i statystyki są po stronie Gremio i przewidujemy łatwe ich zwycięstwo w tym meczu.

Nasz typ :   1

najwyższy kurs:  Bet365 – 1,65    OK

 

Rate this post