Hull City – West Ham 15.09

hull city logoKingston Communications Stadium będzie miejscem gdzie drużyna Hull będzie gościć zespól West Ham w 4 kolejce rozgrywek Premier League. Obie te drużyny to chyba najbardziej nieprzewidywalne zespoły z występujących w tegorocznych rozgrywkach o mistrzostwo Anglii.

Hull pod wodzą trenera Steva Bruca to zespól z ambicjami. Już nie maja zamiaru walczyć o utrzymanie się w Premier League. Ich celem są europejskie puchary i mówią o tym głośno. Zespół posiadł jakość w linii ataku i w środku pola.  Dokonali kilka głośnych transferów pozyskując takich zawodników jak Hatem Ben Arfa, Dawson, Gaston Ramirez, Mohamed Diame oraz Abel Hernandez. Dodając do nich Jelavica, Livermora, Huddlestona otrzymujemy całkiem niezły zespól z dużą “siłą ognia” w ataku.  W dzisiejszym meczu nie wystąpi jeszcze Hernandez, który nie otrzymał jeszcze pozwolenia na prace na Wyspach Brytyjskich.

West Ham także prezentuje ofensywny futbol w tym sezonie. Oczywiście także za sprawa transferów jakich dokonał klub kupując atakujących zawodników. Alex Song z Barcelony i Amalfitano z Marsylii to zawodnicy kupieni w ostatnich godzinach ostatniego “okienka” transferowego. Poważnym osłabieniem zespołu West Ham będzie absencja Andy Carolla, który ma kontuzje kolana oraz Kevina Nolana borykającego się z kontuzja ramienia.

Mecz na pewno będzie bogaty w wiele spięć. W ostatnich czterech meczach rozegranych pomiędzy tymi dwoma zespołami, Hull otrzymał aż trzy czerwone kartki. Powinny również paść bramki, bo żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać tego spotkania.

Nasz typ: obie drużyny strzelą gola – tak

Najwyższy kurs: 1,83 – Unibet

Nasz typ: powyżej 3,5 kartek

Najwyższy kurs:  Bet365 – 1,90

Rate this post