Juventus – Fiorentina 5.03

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Włoch Juventus będzie gościł na swoim boisku drużynę Fiorentiny. Juventus gra świetnie w tym sezonie. Jest zdecydowanym liderem włoskich rozgrywek ligowych – Serie A, są głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego, grają nadal w UEFA Champions League oraz są głównym faworytem do zdobycia Pucharu Włoch.

Przed trzema dniami Juventus grał swój mecz ze swoim głównym rywalem Romą. Mecz zakończył się remisem 1:1 i dzięki temu Juventus utrzymał 9 punktowa przewagę w tabeli nad Romą.  Juve jest niepokonany w swoich ostatnich 12 meczach i z pewnością będzie się starał utrzymać dzisiaj tak dobra passę.

Mimo świetnej gry Juventusu można mieć pewne zastrzeżenia do ich gry obronnej. Drużyna w każdym z ostatnich 5 meczy straciła jednego gola.

Fiorentina także nie zawodzi w tym sezonie. W rozgrywkach ligowych znajduje się na 5 miejscu i ich głównym zadaniem jest zakończenie rozgrywek w pierwszej czwórce a tym samym zakwalifikowanie się do europejskich pucharów. Zakwalifikowali się do 1/8 rozgrywek Ligi Europy gdzie zmierza się z Romą . Może poprzez zwycięstwo w Lidze Europy zakwalifikują się do Champions League.

Fiorentina gra wyśmienicie w ostatnich meczach , ma jednak dzisiaj trochę problemów z absencjami. Mimo to sądzę że mecz będzie niezwykle interesujący. Osobiście polecam zakład na to że w meczu wpadnie więcej aniżeli 2,5 bramki. na ten zakład najlepszy kurs oferuje Unibet. Stawka na poziomie 1,95 jest naprawde w tym przypadku bardzo atrakcyjna.

recenzję zaczerpnieto ze strony: http://stavky-home.com

Rate this post