Ponferradina-Betis 07.09

segunda division logoW trzeciej kolejce rozgrywek hiszpańskiej Segunda Division Ponferradina będzie gościć faworyzowany zespól Betisu. Gospodarze dobrze rozpoczęli tegoroczny sezon. W pierwszym spotkaniu pokonali Tenerifę 1:0, jednak w drugiej kolejce ulegli zespołowi Gijon w stosunku 1:2. W drugiej lidze hiszpańskiej własne boisko jest niezwykle ważnym atutem , jednak dzisiaj zespołowi Ponferradina przyjdzie zagrać z głównym kandydatem do zdobycia pierwszego miejsca w rozgrywkach Segunda Division.

Betis w dwóch pierwszych meczach odniósł dwa zwycięstwa. W pierwszym pokonał na wyjeździe drużynę Sabadell 3:2 . Warto w tym momencie przypomnieć że drużyna Sabadell była najlepsza z wszystkich drużyn w Segunda Division w zeszłorocznych rozgrywkach biorąc pod uwagę jedynie spotkania na własnym boisku.

W drugiej kolejce Betis ( zgodnie z nasza prognozą )  zainkasował trzy punkty pokonując na własnym boisku drużynę Numancii 2:1. Betis nie dokonał większych zmian w składzie w porównaniu z zeszłorocznym zestawieniem. W ataku nadal gra dwóch bardzo dobrych napastników – Jorge Molina i Ruben Castro. W tegorocznych rozgrywkach w dwóch meczach zdobyli już wspólnie 3 bramki. Według nas Betis jest mimo grania na wyjeździe zdecydowanym faworytem.

Nasz typ: 2  KO

Najwyzszy kurs: Unibet – 1,75

Rate this post