Randers – Silkeborg 19.09

randersW pierwszym meczu ósmej kolejki duńskiej Superligi drużyna Randers będzie gościć zespół Silkeborg. Zespól gospodarzy nadzwyczaj dobrze wystartował w tegorocznych rozgrywkach i po dotychczas rozegranych siedmiu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe faworyzowany zespół Brondby i zapewne chcieliby w dzisiejszym meczu kontynuować zwycięską passę i zainkasować kolejne trzy punkty.

Silkeborg to zespól który awansował z drugiej ligi duńskiej – NordicBet Ligaen, jednak tragicznie wystartowali w rozgrywkach pierwszoligowych. W pierwszych pięciu meczach rozgrywek nie strzelili nawet bramki. Jednak w ostatnich dwóch meczach poprawili swoją skuteczność i udało im się strzelić 3 gole.  Mimo to sa nadal jedynym zespołem w lidze , który jak dotychczas nie zanotował zwycięstwa na swoim koncie.  Ich głównym zadaniem jest pozostanie w lidze , jednak jeśli nie poprawią zdecydowanie swojej gry będzie to zadanie niezwykle trudne do wykonania.

Oba zespoły będa mogły wystąpic w swoich najsilniejszych składach. Randers jest zdecydowanie lepszym zespołem, graja ofensywny futbol i rokujemy im dość łatwe zwycięstwo.

Nasz typ: 1  OK

najwyższy kurs: Бет 365 – 1,65

Rate this post