Teplice-Ceske Budejovice 02.09

teplice logoW dzisiejszym spotkaniu czeskiej Synot Ligi spotkają się drużyny Teplic , będące po 5 kolejkach na 10 miejscu z 7 punktami , oraz Ceske Budejovice, które maja w dorobku o jeden punkt mniej.

Mecz ten został przeniesiony , miał rozegrać się w zeszłym miesiącu , w związku ze śmiercią dyrektora klubu z Teplic – Franciska Hrdlicki.

Teplice są jedyna drużyną występującą w Synot Lidze w tym roku , która nie zanotowała dotychczas porażki. Jednak w pięciu meczach odniosła zaledwie jedno zwycięstwo , czterokrotnie remisując.  Jeśli w dzisiejszym meczu odniosą zwycięstwo , awansują w tabeli na szóste miejsce. Na konferencji prasowej trener Teplic Zdeněk Ščasný zapowiedział , że interesuje ich tylko zwycięstwo i zrobią wszystko co możliwe aby je osiągnąć. W składzie drużyny gospodarzy nie wystąpią na boisku  Vachoušek i Jindráček , zdrowy natomiast jest Takács.

Ceske Budejovice awansowały w poprzednim sezonie z drugiej ligi i ich głównym zadaniem na ten sezon jest pozostanie w lidze . Wystartowali w lidze całkiem solidnie odnosząc jedno zwycięstwo, jedna porażkę i trzykrotnie remisując. W drużynie gości z całą pewnością nie wystąpią kluczowi zawodnicy Kalod, Kladrubský i Kadula.

Teplice są zdecydowanym faworytem i obstawiamy ich zwycięstwo. Wprawdzie kursy nie są najwyższe , ale może bardzo prawdopodobnym buź układ do przerwy/końcowy X/1 . Tu kursy są już dużo wyższe – na poziomie 3,75 w Expekcie .

Nasz typ: 1   OK

Najwyzszy kurs: Betclic – 1,59

Rate this post