Reguły Soccer

Piłka nożna nie jest skomplikowany sport, a więc zasady są proste do przestrzegania. Składa się z 11 zawodników każda, każdy zespół ma bramkarz i 10 graczy polowe, każdy z różnych pozycjach. Bramkarz ma na celu zatrzymanie piłki wprowadzając cele, używania i części ciała konieczne, łącznie z rąk, z wyjątkiem, gdy piłka została przekazana z powrotem do nich przez współpartnera. Jeśli piłka wychodzi z gry za celami bramkarz musi kopnąć piłkę nad ziemią. Gdyby odebrać piłkę, jednak mogą spaść Punt go. Jeżeli piłka zostanie wyrzucony za celów przez współpartnera opozycja otrzymuje rzut rożny, który jest wzięty z rogu pola.

W piłce nożnej, głównym celem zespole jest zdobyć jak najwięcej goli, jak to będzie możliwe poprzez wprowadzenie piłki do celów, jakimi atakuje końca i obronić swoje cele przed strzelonych w. Wszystkie części ciała oprócz rąk może być stosowany w przesuwając piłka w dół pola i nie ma żadnych ograniczeń co do długości biegu, chociaż długi rozbieg i prawdopodobnie spowoduje wywłaszczenie.

Aby pozbawić przeciwników w spotkaniu, wciągniki mogą być składane. Pokonanie przeciwnika / brakujące piłkę lub przeciwdziałanie niebezpiecznie spowoduje rzutu wolnego do opozycji w miejscu faulu. Niezwykle niebezpieczne rozwiązania spowodują czerwoną lub żółtą kartą. Faule zostaną również przyznane do opozycji, jeśli ciągnąć koszuli odtwarzacz opozycji lub zmierzyć swoje stadniny w górę. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zająć się bramkarz, jak można być czerwone zgrzebnej.

Jeśli wystąpi Faul w polu karnym kara zostanie przyznany. Oznacza to, że tylko bramkarz może bronić wolnego od wewnątrz pudełka. Wszyscy pozostali gracze muszą stanąć poza pole. Zazwyczaj kary skutkować celów.

Gdy zawodnik dotyka piłki, zanim przejdzie się na polu, rzut w przyznawany jest drużynie przeciwnej. Osoba biorąc musi wyrzucić go ponad głowami z 2 rąk i państwa jest to, że piłka musi zostać zwolniony z tyłu głowy. Gracze grających w obronie lub pomocnika rolę zazwyczaj rzucać ins.

Kiedy mężczyzna w drużynie atakującej stoi po stronie bramkowej ostatniego obrońcę drużyny przeciwnej nazywane jest na spalonym, co skutkuje rzutem wolnym z drużyny broniącej, gdzie zachodzi spalonym. Bramkarz nie liczy się jako obrońca.

Rate this post