Rzuć okiem na kompozycję wiodących klubów dzisiejszej piłki nożnej

Ktoś może powiedzieć, że to jest wypadek, ale jak mówią: “Wypadki nie są przypadkowe”. Chcesz powiedzieć, że jesteś z prowincji? Być może, ale tylko z powodu arogancji piłki nożnej, a nie za kulisami, ze względu na chęć zespołu może osiągnąć wyniki. “Rostów” robi wrażenie, ich fenomen jest oczywisty i doceniany przez opinię publiczną. Tutaj najważniejsze jest, aby się nie wypalić, chociaż jest już za późno, by “spalić”, czas wygrać. Podczas trasy “Rostov” czeka na Ciebie prawdziwy test, po którym stanie się jasne, jaki miałem rację i czy to naprawdę jest fenomen? Zauważam, że Miodrag Bozovic będzie musiał przygotować swój zespół na cztery Mega mecze, od 6 do 9 rundy, Rostov bawi się z Lokomotiwem, Dynamo, CSKA i Zenit! Mission Impossible? Wierzę, że ten zespół jest w stanie zaskoczyć, ale jak czas pokaże!

Bądź z nami, czytaj nas, krytykuj, chwal, ale nie zapomnij, że napisaliśmy i obudziliśmy się pisząc dla Ciebie!

W tym materiale chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że każdego roku coraz mniej jest zespołów odnoszących sukcesy wśród swoich uczniów, a przynajmniej tylko dla graczy reprezentujących ten sam kraj co klub.

Rzuć okiem na kompozycję wiodących klubów dzisiejszej piłki nożnej. I nie tylko prowadzi. W dzisiejszych czasach niewielu ludzi będzie zaskoczonych, że w początkowym składzie ukraińskiej drużyny Brazylijczycy mogą być kimś więcej niż tymi samymi Ukraińcami. Flaga ukraińska jest obok nazwy drużyny, a fakt, że jest tam niewielu Ukraińców, w zasadzie nikt nie myśli. Najważniejsze to dobrze grać – typowa logika dla przeciętnej osoby wyglądającej w wieczornym futbolu pod piwem. I ta sytuacja już stała się trendem, jest rzeczywistością. Bogaci właściciele klubów nie oszczędzają pieniędzy na swoje potomstwo i do pewnego stopnia można je zrozumieć: dlaczego wychowywać młodych ludzi, czekać, aż “wejdą”, czy mogą kupić gotowy produkt zza kordonu? Jest to jednak pytanie o miejsce pieniędzy w piłce nożnej, które wkrótce zostaną omówione bardziej szczegółowo na naszej stronie internetowej.

Rate this post