Zatrzymaj się, czy też myślę o Pablo Garcia?

Omówiliśmy już najdziwniejsze zdobycze Barcelony, a Real Madryt nie jest gorszy pod tym względem – dopiero w XXI wieku zespół zaskoczył całą gamą dziwacznych zakupów. Rozważ je bardziej szczegółowo.

17. Carlos DIOGO

Zatrzymaj się, czy też myślę o Pablo Garcia? Urugwajczyk przyszedł w 2005 roku, prawie nie grał i szybko odparował …

16. Pablo GARCIA

Zatrzymaj się, czy też myślę o Carlosie Diogo? Urugwajczyk przyszedł w 2005 roku, prawie nie grał i szybko odparował …

15. Martin EDEGOR

Norweski podpisany w wieku 16 lat. Udało mu się już sporo zagrać dla swojego kraju, a wielu było przekonanych, że wspaniała przyszłość w stolicy Hiszpanii została mu zapewniona. Niestety, tak się nie stało.

Do tej pory Edegor Aby zachowuje się jak w Holandii – najpierw grał w “Heerenveen”, a potem “Vitesse”. W “Rzeczywistym” już zastanawiasz się, gdzie go wysłać dalej.

14. Javier HERNANDEZ

Wyobraź sobie, że na imprezie ktoś zadał trudne pytania na temat piłki nożnej. Na przykład, kto strzelił piłkę, która powaliła Atletico z Ligi Mistrzów w sezonie 2014/15?

Myślisz, myślisz i nie potrafisz odpowiedzieć. Ale okazuje się, że to Chicharito pozostał na wynajem w Realu Madryt niecały tydzień po tym, jak został pokonany przez Miltona Keynesa Donsa w ramach Manchesteru United.

13. Jerzy DUDEK

Granty europejskie, wymiana wolnych bramkarzy – nie wiadomości. W przypadku Jerzego Dudka dziwnie było usłyszeć o tym, jak Polak zażądał powrotu do reprezentacji narodowej, ponieważ doszedł do pozycji zastępcy w “Real”.

Przypomnijmy, że Polak przeniósł się z “Liverpoolu”, gdzie prawie nie grał z powodu Pepe Reina. Aby móc się tam zatrzymać, w 2007 r. Real Madryt rozstał się z Diego Lopezem i Kiko Casillą. Kiedy w 2011 roku Dudek opuścił klub, Real szukał alternatyw dla niego – Diego Lopez w 2013 roku i Kiko Casilho dwa lata później.

12. Guillermo Varela

Prawie nikt nie pamięta Guillermo Vareli, który przeniósł się do rezerw (tak) w Realu Madryt, po tym jak nie był w stanie pokazać niczego w Manchesterze United Davida Moyesa.

Technicznie 21-letni Urugwajczyk mógł wziąć udział w Lidze Mistrzów, ale nie wyszło. Od tego czasu piłkarz powrócił do Penarola, a teraz jest w Kopenhadze.

Rate this post