Studium teraz!

Badanie? Tak! Badanie! Wierzcie lub nie, to jak iść do przodu w życiu. Pomyśl o tym przez chwilę. Większość ludzi nie są chętni do nauki lub odrabiania zadań domowych. Nas, ludzi, siedząc wygodnie na szczycie łańcucha pokarmowego wydają się walczyć z wykonywaniem dodatkowych czynności, takich jak studia lub odrabiania lekcji. Jeśli uważnie rozważyć tę prostą prawdę, że tak mało ludzi chce pójść o krok dalej, to po prostu nie ma sensu, że idzie o krok dalej jest dokładnie to, co chcemy zrobić, aby dostać się przed konkurencją?

Teraz słyszę cię. Kiedyś byłem nastolatkiem i wiem, że niektórzy z was uważają tej dodatkowej nauki i dodatkową pracę domową, tak obcy, że nie można dostać całkiem głowę wokół niego jeszcze. Niektórzy z was myślą, że to szalone, aby przypisać sobie dodatkową pracę poza wszystkim innym, że już zrobić. Cóż, moja odpowiedź na to jest … No właśnie!

Jesteś dokładnie prawo! To szaleństwo! I dlatego to jest tak potężną tajną bronią ludzi sukcesu. Ta taktyka prowadzenia dodatkowych jest tak silne i skuteczne, ponieważ tak niewiele są w stanie to zrobić. Niestety, ponieważ jest to tak rzadkie, niektóre z nich mogą nawet nie myśleć. A ponieważ ta koncepcja robi ekstra jest tak daleko od głównej drogi, mamy teraz okazję, aby dopasować się do zasobu, że inni nie są nawet świadomi. Możemy sobie ogromną przewagę, jeśli po prostu zrobić extra. Daj spokój … jeśli chcemy, aby nasze życie będzie coś innego niż to, co jest obecnie, to nie musimy zacząć myśleć i działający inaczej niż my obecnie jesteśmy?

Teraz nastolatki, a nawet nastolatków, przejdź uczyć, ołów i leżał na drodze do lepszego świata dla nas wszystkich. Pamiętaj, aby studiować, a następnie studiować kilka poprzez dodatkowe własny przypisany domowej. Jeśli robimy to trochę ekstra to można dodać tylko do nas robi się trochę lepiej w szkole iw życiu. I po raz kolejny, dzięki z góry za wszystko, co robisz, i wszystko, co zrobisz …

Rate this post