Crewe – Preston – 23 kolejka

Crewe Alexandra gościć będzie na swoim boisku zespół Preston w 23 kolejce angielskiej Championship.  Zespół gospodarzy jest w strefie spadkowej w tej części rozgrywek i rozpaczliwie potrzebuje każdego punktu. Po serii katastrofalnych występów ostatnio nastąpiła znaczna poprawa w grze drużyny i odnieśli dwa przekonywujące zwycięstwa. Największą bolączka w grze drużyny Crewe jest bardzo słaba dyspozycja w grze obronnej. Statystyki tej formacji sa jednymi z najgorszych w całej lidze. Zresztą atak tez nie imponuje. stąd tak niska pozycja w tabeli rozgrywek. Na dodatek w dzisiejszym spotkaniu wystąpią bez kilku czołowych zawodników. Adam Dugdale , George Ray,  Chris Atkinson , Brad Inman , drugi najlepszy strzelec drużyny- Billy Waters , Ryan Colclough i Lauri Dalla Valle są wszyscy kontuzjowani lub zawieszeni.

Przyjezdna drużyna jest bardzo blisko samej szpicy tabeli rozgrywek. Ich głównym celem w tym sezonie jest uzyskanie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Preston ma jedna z najlepszych formacji defensywnych w całej lidze. W ostatnich pięciu meczach stracili zaledwie jeden gol. Z drugiej zaś strony dysponują bardzo dobrym atakiem. Jedynym ich problemem w tym meczu może być jedynie kilka absencji. Miedzy innymi nie wystapi najlepszy strzelec drzyny – Joe Garner.

Preston jest zdecydowanym faworytem tego meczu . Jednak nie będzie to jakiś łatwy spacerek dla tej drużyny. Nie bawiałbym sie jednak postawienia na zwycięstwo gości , a dla bardziej odważnych graczy nawet z handicapem.  najlepszy kurs na zwycięstwo oferuje Unibet a na zwycięstwo z handicapem zdecydowanie najlepszą oferte przygotował Bet365.

Recenzje oraz oferty kursowe pobrano dzięki Portalowi : bonus-pariuri.com

Rate this post